Služby pre predávajúcich

Väčšina ľudí realizuje predaj nehnuteľnosti raz za život. Zabezpečiť hladký priebeh predaja je náročný proces, ktorý má svoje špecifiká. Predávajúci si chce byť istý, že za svoju nehnuteľnosť dostane primeranú trhovú cenu a že všetko prebehne bez problémov. Na konci celého procesu predaja bude spokojný predávajúci, ktorý obdrží sumu za svoju nehnuteľnosť, ako aj spokojný kupujúci, ktorý získa svoje nové bývanie. 

Postup predaja: 

Analýza trhu – Pripravíme pre Vás analýzu trhu, ktorá Vám pomôže zorientovať sa v cenách nehnuteľností, ktoré budú záujemcovia porovnávať s tou Vašou. 

Stanovenie ceny

Správne stanovenie ceny nehnuteľnosti je nevyhnutnou podmienkou úspešného predaja. Náš profesionálny tím realitných maklérov Vám pomôže získať z predaja Vašej nehnuteľnosti maximum. 

Vytvorenie marketingového plánu

Komu Vašu nehnuteľnosť ponúknuť? Kde sa nachádza môj cieľový zákazník? Tieto a mnohé ďalšie otázky Vám  dokážeme zodpovedať. Pripravíme pre Vás marketingový plán, aby sa Vaša nehnuteľnosť dostala k správnym kupujúcim. 

Príprava nehnuteľností

Vaša nehnuteľnosť sa musí ukázať v tom najlepšom svetle, preto využívame služby profesionálneho fotografa pre prípravu kvalitných fotografií. Rovnako sa zameriavame na prípravu 3D prehliadok, aby sme šetrili Váš čas a vykonávali len efektívne obhliadky s vážnymi záujemcami. 

Príprava inzerátu

Ako opísať Vašu nehnuteľnosť tak, aby bola pre kupujúcich zaujímavá? Nekvalitne spracovaný inzerát Vás môže stáť v konečnom výsledku aj tisíce eur. 

Prezentácia nehnuteľností

Vašu nehnuteľnosť zverejníme na najnavštevovanejších realitných portáloch. Navyše využívame internú databázu klientov, ktorí hľadajú to čo vy predávate a rovnako využívame sieť spolupracujúcich realitných kancelárií. 

Vykonávanie obhliadok

Obhliadka nehnuteľnosti nikdy nesmie spadnúť do “sprevádzania” – tu je chodba, toto je wc a tam je obývačka s balkónom. Profesionálny realitný maklér zistí, čo je pre kupujúceho dôležité, dokáže v ňom vzbudiť záujem o Vašu nehnuteľnosť. 

Report priebehu predaja

Na týždňovej báze, pre Vás pripravíme report o stave predaja. Koľko klientov prejavilo záujem o Vašu nehnuteľnosť? Aké mali otázky? Prečo klienti majú alebo naopak nemajú záujem o obhliadku Vašej nehnuteľnosti? Je cena nehnuteľnosti nastavená správne? Naši realitní makléri Vás budú počas celého predaja informovať o stave, aby nenastala situácia, kedy sa Vaša nehnuteľnosť nepredáva a vy neviete prečo.

Právny servis

Využívame služby právnika, ktorý má autorizačnú doložku. Celý zmluvný servis zabezpečíme za Vás. Vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej zmluve, kúpnych zmlúv, overenie podpisov, podanie zmlúv do katastra nehnuteľností a to všetko na jednom mieste v pobočke H&PARTNERS

Odovzdanie nehnuteľností

Zabezpečíme celú dokumentáciu pre úspešne odovzdanie nehnuteľností. Odovzdať kľúče nestačí, čo má byť obsahom odovzdávacieho protokolu? Prečo je to potrebné? Tieto otázky Vám zodpovedia naši realitní makléri v H&PARTNERS

Zabezpečenie prepisu  energií

Pripravíme pre Vás a časovo naplánujeme prepísanie energií u všetkých dodávateľov. 

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice