Služby pre kupujúcich

Pri kúpe auta si v dnešnej dobe človek už ani nevie predstaviť ísť pozrieť určité auto bez automechanika. Tak prečo to ale niektorí ľudia robia pri kúpe nehnuteľností, kde sa rozprávame o rádovo stotisícoch? Je cena privysoká? Na čo si dávať pozor pri kúpe nehnuteľnosti? Mám si nehnuteľnosť rezervovať a čo ak si to rozmyslím?

Postup pri kúpe nehnuteľnosti: 

Pomoc pri obhliadke

Analýza trhu – Naši realitní makléri z H&PARTNERS (Košice, Prešov, Tatry) Vám pomôžu nájsť nehnuteľnosť akú hľadáte. Vyhodnotia a vyselektujú pre Vás vhodné ponuky nehnuteľností.

Pri obhliadke nehnuteľnosti sa človek sústredí veľakrát na to, či sa mu nehnuteľnosť páči, zabúda však na množstvo podstatných informácií, ktoré ho v budúcnosti môžu stať veľa peňazí. Profesionálny realitný maklér z H&PARTNERS ako nezainteresovaná osoba Vám pomôže pri obhliadke zozbierať všetky potrebné informácie, aby ste urobili dobré rozhodnutie

Vyhodnotie ponúk

Páči sa mi viacero nehnuteľností, ale ktorá je tá správna? Realitná kancelária nasmeruje kupujúceho k finálnemu výberu na základe skúseností je veľkou pomocou od realitného profesionála.

Kontrola nehnuteľnosti

Nie je nehnuteľnosť predmetom exekúcie? Môžem na danom pozemku postaviť svoj vysnívaný dom? Naši realitní makléri z H&PARTNERS Vám preveria nehnuteľnosť ešte pred podpisom akýchkoľvek zmlúv.

Kontrola zmlúv a dokumentov

Chránime peniaze našich klientov a preto dôkladne preverujeme všetky dokumenty, ktoré sú potrebné k realizácii kúpy nehnuteľnosti. Nastavenie procesu – Kedy mám vyplatiť kúpnu cenu? Kedy a kto podá kúpne zmluvy do katastra nehnuteľností? Kedy sa stanem vlastníkom? Tieto a množstvo ďalších otázok Vám radi zodpovieme a pomôžeme nastaviť proces kúpy nehnuteľnosti tak, aby ste boli v každom momente chránení.

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice