Priestory na prenájom v CASSOVARE pre rôzne využitie

Základné informácie

TYP

Komerčné objekty

výmera

1300 m²

lokalita

Košice - Staré Mesto

cena nehnuteľnosti

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom najväčšiu nájomnú jednotku v Galérii Cassovar a to priestor Fitness a welness centra. Priestory sa nachádzajú na dvoch podlažiach v zadnej časti Galérie CASSOVAR so vstupom z 2. NP. Celková veľkosť priestoru je 1300 m2 a pozostáva z časti welness (326 m2), masážnej časti (256 m2) so štyrmi plnohodnotnými masérskymi priestormi, každý vybavený vlastnou sprchou a časti určenej pre fitness na 2. podlažiach.
WELLNESS
Wellness pozostáva z 5 sáun (fínska, bylinková, soľná, parná a infra sauna), nerezového bazéna, vírivky, ochladzovacieho bazéna, 9 tepidárií, kneipovho kúpeľa a ďalšich doplnkov (zážitková sprcha, vedro a pod.), všetko v nadštandardnom prevedení.
FITNESS
Fitness má na prízemí 2 samostatné priestory s možnosťou využitia ako pre detské aktivity tak aj pre klasické fitness, spoločné cvičenia. Priestory boli pred pandémiou prevažne využívané profesionálnymi športovcami a športovými tímami. Na 2. NP sú dva samostatné priestory. Šatne, sprchovacie boxy a hygienické zariadenia (175 m2) sú spoločné pre priestory fitnessa a wellness centra.
Tento priestor je možné však využiť aj na iné účely ako je fitness centrum a to napr. na aktivity pre deti (jumping aréna), tréningové centrá, zábavné centrum pre deti, legoland . Priestor je možné modifikovať pre konkrétny investičný zámer klienta. V prípade, ak hľadáte takýto veľkorysý priestor pre svoj zámer a Cassovar je pre Vás to pravé miesto, radi Vám poskytneme a doplníme všetky informácie, ktoré budete potrebovať.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice