Prenájom kancelárskych priestorov na Floriánskej ulici

Základné informácie

TYP

Kancelárie

výmera

0 m²

lokalita

Košice - mestská časť Staré Mesto

cena nehnuteľnosti

8,-€/m2/mes.

Popis nehnuteľnosti

Miroslava Ozimaničová v spolupráci s EURODOM-om Vám dáva do pozornosti možnosť prenájmu kancelárskych priestorov s výmerou od 17m2 až 81m2.
Eurodom na Floriánskej ulici v Košiciach ponúka atraktívne zrekonštruované kancelárske priestory na prenájom. Budova sa nachádza v blízkosti historického centra Košíc s dobrou občianskou vybavenosťou a dopravnou dostupnosťou.
Je možnosť výberu klimatizovaných kancelárií, alebo kancelárií bez klimatizácie( dodatočná montáž nieje problém) Budúci nájomcovia majú možnosť využiť prezentačné priestory vhodné na konferencie, školenia, semináre, kurzy, obchodné rokovania, či firemné akcie s kapacitou 60 osôb. Špecifikácia rokovacej sály : kompletná audio-vizuálna technika/ projektor, elektrické plátno,2x obrazovka,2x bezdrôtové mikrofóny/, WiFi pripojenie s garantovanou rýchlosťou 20/20, PC s Windowsom 10/ USB,CD/DVD, čítačka SD kariet/, tabuľa biela magnetická popisovateľná, Apple TV, Chromecast, HDMI a VGA konektory.
Veľkou výhodou je možnosť parkovania v uzavretom dvore EURODOM-u za 34€/mesiac bez DPH. Nájomné 8€/m2 mesiac bez DPH + 5€/mesiac bez DPH (prevádzkové náklady) Možnosť pripojenia internetu od akéhokoľvek dodávateľa. Pri záujme Vám veľmi radi umožníme obhliadku objektu, poskytneme všetky potrebné informácie.

Aktuálne voľné kancelárske priestory:
33,13 m2
47,50 m2
85,00m2/bunka s WC, kuchynkou a skladíkom
38,86 m2
22,86 m2
• Cena nájmu je 8,00 Eur/m2/mesiac bez DPH
• Cena služieb je 3,00 Eur/m2/mesiac bez DPH

#hpartnersrealitnakancelaria #realitnákancelária #realitnakanceláriakošice #realitnakanceláriaprešov #realitnýmaklér #košice #prešov

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice