PREDANÉ

PREDANÉ: Exkluzívne: Útulný rodinný dom v Čečejovciach

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

Rodinný dom

výmera

0 m²

lokalita

Čečejovce

cena nehnuteľnosti

150.000,-€

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ Mária Hegedüšová a realitná kancelária ADVISORS Real Estate Vám ponúka na predaj rodinný dom len 25 kilometrov od centra Košíc – v obci Čečejovce.

Ak máte radi otvorené priestranné miestnosti, tento dom je presne pre Vás. Dispozične ponúka zaujímavé riešenie: na prízemí sa nachádza predsieň, 1 obytná izba, hala, špajza a otvorená kuchyňa prepojená s obývacou a jedálenskou časťou, odkiaľ je výhľad na upravenú záhradu, ktorá najmä v lete ponúka úžasný relax. Z haly sa dostanete schodiskom ku kúpeľni, kde je vaňa a toaleta. Ďalej k detskej izbe a k spálni s orientáciou na západ.

Veľkou výhodou je vnútorná garáž pre 1 auto (s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie), ktorá umožňuje priamy prechod do domu. Okrem garáže sa v spodnej časti domu nachádza aj kotolňa, práčovňa a pivnica. V hornej časti domu sa nachádza povala s výškou 1,5 m na bokoch a 2 m v strede.

Rovinatý pozemok má výmeru 623 m2. Zastavaná plocha domu je 165 m2, úžitková plocha je 242 m2. Dom má orientáciu na všetky svetové strany. Nachádza sa v tichej ulici mimo hlavnej cesty. Uniknete tak ruchu mesta, do ktorého sa však viete bezproblémovo dostať.

Dom sa predáva aj so zariadením, čo si chcete nechať a čo chcete vypratať je na základe vzájomnej dohody. Kuchyňa je po rekonštrukcii z roku 2017, v rovnakom roku sa taktiež osadili plastové okná s izolačným trojsklom a vymenili dvere. Bližšie informácie ohľadne zariadenia na obhliadke (viď foto). V dome je kúrenie vyriešené plynovým kotlom, sú tu všetky inžinierske siete. Celkové mesačné náklady sú cca 165,- Eur mesačne.

K domu vedie upravená asfaltová cesta. V obci je dobrá občianska vybavenosť (potraviny, kostol, škôlka, detské a futbalové ihrisko) a dobré dopravné napojenie do Košíc. Bonusom sú slušní susedia. Výhodou je aj aktuálny znalecký posudok, čo Vám ušetrí poplatok a čas pri riešení financovania. Tento dom je ideálny pre rodinné bývanie. Odporúčam vidieť.

Pridajte sa k mojim spokojným klientom a ozvite sa mi. Rada Vám poskytnem bližšie informácie a umožním obhliadku nehnuteľnosti. Kúpna cena je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom: vypracovanie kúpnych zmlúv, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra a kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Dohodnite si obhliadku na uvedenom tel. čísle 0908 606 079.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice