PREDANÉ

PREDANÉ EXKLUZÍVNE: Na predaj veľký 3-izbový byt, Zombova, KVP

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

3-izbový byt

výmera

79 m²

lokalita

Košice - mestská časť Sídlisko KVP

cena nehnuteľnosti

127.900,-€

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ ZA 5 DNÍ!
Mária Hegedüšová a realitná kancelária ADVISORS Real Estate Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite na sídlisku KVP, ulica Zombova.

Byt je veľký a priestranný, ideálny pre rodinné bývanie. [b]Plocha[/b] samotného bytu predstavuje cca 74 m2 + loggia 3,5 m2 a prislúcha k nemu aj pivnica o výmere cca 2 m2, čo spolu ponúka plochu 79,08 m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí z 8-mich. Orientácia bytu: J-S.

[b]Dispozícia[/b] bytu: vstupná chodba, vpravo detská izba a kuchyňa, vľavo veľká obývačka, spálňa s výstupom na lodžiu, novo zrekonštruovaná kúpeľňa je spojená s toaletou.

Byt prešiel čiastočnou [b]rekonštrukciou[/b] (s výnimkou elektriny). V byte sú nové rozvody vody a vymenený odpad. Najnovšou rekonštrukciou prešla kúpeľňa. V byte sú plastové okná s izolačným dvojsklom a plávajúce podlahy, na časti chodby je dlažba. Jadro je murované. Na byte nie sú žiadne ťarchy. Výhodou je aj to, že ani bytový dom nie je zaťažený úverom. Blok je novo-natretý termoizolačnou farbou a vyšpárovaný, má novú zateplenú strechu a vymenené stúpačky.
Kompletné mesačné [b]náklady[/b] pri 4-člennej rodine predstavujú cca 250 Eur.

V okolí bytu je výborná[b] občianska vybavenosť[/b] (zdravotné strediská – poliklinika, ProCare, zastávky MHD do pár minút peši, obchody, nákupné centrum Billa, Lidl, potraviny Klas, škôlka, škola, pošta, či kostol. Z tejto lokality máte rýchly prístup do centra mesta a zároveň možnosť oddychu v prírode doslova na skok. Relaxovať môžete v blízkom lese, v areáli Čičky, v kolibe Zlatá Podkova a pod. V dnešnej dobe vás určite poteší aj [b]bezproblémové parkovanie[/b] pred bytovým domom.

[b]VÝHODY[/b] NEHNUTEĽNOSTI:
– murované jadro
– čiastočná rekonštrukcia
– bytový dom bez úveru
– výhodná lokalita
– bezproblémové parkovanie
– úložný priestor v pivnici
– spoluvlastnícky podiel na pozemku

Pridajte sa k mojim spokojným klientom a ozvite sa mi. Rada Vám poskytnem bližšie informácie a umožním obhliadku nehnuteľnosti. Kúpna cena je vrátane provízie pre RK. Dohodnite si obhliadku na uvedenom tel. čísle 0908 606 079. Pre viac fotografií navštívte našu stránku advisorsre.sk

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice