PREDANÉ

PREDANÉ: EXKLUZÍVNE: ideálny pozemok na výstavbu RD – Čeľovce

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

Pozemky - bývanie

výmera

860 m²

lokalita

Čeľovce

cena nehnuteľnosti

13.500,-€

od 67.60€ / mesiac Kalkulácia hypotéky

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ
Plánujete si postaviť moderný rodinný dom podľa vlastných predstáv v príjemnej lokalite? Mária Hegedüšová a realitná kancelária ADVISORS Real Estate Vám ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu RD 40 kilometrov od centra Košíc, na skok do mesta Trebišov – v obci Čeľovce.

Na pozemku sa nachádza starý rodinný dom, ktorý treba zbúrať. Búracie práce viete riešiť svojpomocne alebo Vám vieme odporučiť špecializovanú firmu, ktorá to vyrieši za Vás aj vrátane odvozu odpadu. Strecha je z eternitu, čo vyžaduje špecializovanú likvidáciu firmou s oprávnením. Tento náklad sa Vám vie čiastočne vrátiť, nakoľko viete z pôvodného domu využiť:
– Biely kameň z múrov vhodný napríklad na oplotenie pozemku
– Tehly
– Drevo – vhodné na vykurovanie alebo aj na opätovné využitie
– Kamennú pivnicu

Rovinatý pozemok má výmeru 860 m2 a má ideálny obdĺžnikový tvar. Zastavaná plocha domu je cca 180 m2. Orientácia pozemku na všetky svetové strany dáva novému majiteľovi možnosť ako nový dom smerovať.

Ide o rohový pozemok, čo poskytuje možnosť prístupovej cesty z 2 rôznych strán. Prístupová cesta je momentálne vyriešená z prednej časti, dá sa vytvoriť aj zboku. K domu vedie upravená asfaltová cesta. Na pozemku je plynová a elektrická prípojka, obecný vodovod ako aj studňa s pitnou vodou. Na záhrade sú ovocné stromy ako čerešňa, jabloň a marhuľa, taktiež aj orechy a hrozno.

V obci je dobrá občianska vybavenosť (potraviny, pohostinstvo, kostoly – rímskokatolícky, gréckokatolícky, reformovaný, pošta, škôlka, základná škola) a dobrá dopravná dostupnosť. V okolí je tokajská oblasť, Slanské vrchy a Slanský hrad, Skalná vyhliadka, prírodná rezervácia Krčmárka ai. Pozemok je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, čo znamená že po kúpe je ihneď voľný. V susedstve sa nachádzajú slušné rodiny, podmienkou na nového kupujúceho je [b]serióznosť[/b].

Pridajte sa k mojim spokojným klientom a ozvite sa mi. Rada Vám poskytnem bližšie informácie a umožním obhliadku nehnuteľnosti. Kúpna cena je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom: vypracovanie kúpnych zmlúv, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra a kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Dohodnite si obhliadku na uvedenom tel. čísle 0908 606 079. Predávate nehnuteľnosť? Využite moje služby. Som certifikovanou maklérkou NARKS a rada Vám pomôžem s celým procesom.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice