PREDANÉ

PREDAJ VÝNIMOČNÉHO RODINNÉHO DOMU V CENTRE MESTA KOŠICE

Základné informácie

TYP

Rodinný dom

výmera

130 m²

lokalita

Košice - Staré Mesto

cena nehnuteľnosti

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Ak hľadáte bývanie v historickej časti/centre mesta Košice a zároveň túžite posedieť si pri šálke čaju, kávy, alebo pohári vína s priateľmi v súkromí svojej záhrady, mieste kde sa Vaše deti môžu nerušene bezstarostne hrať a tráviť nádherné chvíle, máme pre Vás jedinečnú ponuku.
Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom v blízkosti Dómu Svätej Alžbety, v pokojnej a tichej časti starého mesta. Rodinný dom ponúka exkluzívny životný štýl s vlastným pozemkom, slnečnou záhradou, kde si po náročnom dni môžete oddýchnuť a zrelaxovať medzi množstvom zelene, romantických zákutí, spevom vtákov.
Priestranný dom je riešený v tvare písmena U, odkiaľ je z prevažnej časti obytných miestností výhľad na okolitú záhradu. Dispozičné riešenie rodinného domu ponúka priestrannú obývačku, samostatnú jedálenskú časť, samostatnú kuchyňu s možnosťou výstupu priamo do záhrady, spálňu, detskú izbu, šatník, dve kúpeľňe. V dome nájdete aj knižnicu, do ktorej stačí uložiť Vaše knižné poklady. Navyše táto nehnuteľnosť ponúka dostatočný úložný priestor, možnosť pretvorenia podkrovia na dodatočné ďalšie obytné priestory. Súčasťou objektu je aj pôvodná historická pivnica, kde je možné vytvoriť si vlastnú vínnu pivnicu. K nadčasovým hodnotám patrí aj starožitná architektúra, ktorú je cítiť v celom dome. Medzi ďalšie prednosti patria aj hrubé steny zabezpečujúce chládok počas horúcich letných dní a príjemné teplo počas zimy vďaka šetrnému plynovému kotlu. Unikátnou kachľovou pecou si môžete počas zimných mesiacov spríjemniť atmosféru v dome, zatiaľ čo Vaše deti môžu stavať snehuliaka v záhrade.
Tento jedinečný rodinný dom je ideálnym bývaním pre rodinu s deťmi, s možnosťou dotvorenia dodatočných obytných priestorov v podkroví, prípadne nadstavby ďalšieho podlažia alebo ponúka možnosti pre podnikateľské aktivity s možnosťou rozšírenia podľa vlastnej fantázie.
Celková úžitková obytná plocha domu je 130 m2, navyše má rodinný dom k dispozícii podkrovie, kde je možné dotvoriť obytný priestor a získať tak dvojnásobnú úžitkovú plochu. Dom vďaka svojmu dispozičnému riešeniu ponúka bezbariérový pohyb. Rodinný dom pozostáva z 5 obytných miestností, samostatnej kuchyne, dvoch samostatných kúpeľní, vstupnej chodby a pivnice. Dom je riešený v tvare písmena U, obklopujúc záhradu, ktorá k domu patrí. Celková výmera pozemku, prislúchajúcemu k rodinému domu je 519 m2.

Ak túžite prejsť sa ráno centrom mesta Košice (Dóm Svätej Alžbety je vzdialený 3 minúty chôdze), dať si kávičku v kaviarni v centre mesta, nakúpiť na miestnom trhovisku čerstvé potraviny, vychutnať si obed na terase svojej záhrady v absolútnom súkromí so svojou rodinou a priateľmi, poskytnúť deťom možnosť stráviť nádherné detstvo v bezpečí vlastnej záhrady, kde im viete vytvoriť zázemie pre hry, večer si posedieť s priateľmi pri pohári vína a to či už v záhradnom altánku alebo v obývačke s pohľadom na záhradu, je táto villa pre Vás ideálnym bývaním.

Ak hľadáte takéto výnimočné bývanie, radi Vám umožníme obhliadku a možnosť pocítiť tú skvelú atmosféru pokoja, ktorú vila spolu s vlastnou záhradou ponúka.
Cena nehnuteľnosti na vyžiadanie v realitnej kancelárii.

#hpartnersrealitnakancelaria #realitnákancelária #realitnakanceláriakošice #realitnakanceláriaprešov #realitnýmaklér #košice #prešov

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice