PRENAJATÉ

Na prenájom 3 izbový byt Nová Terasa – For rent 2 bedroom

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

3-izbový byt

výmera

74 m²

lokalita

košice - západ

cena nehnuteľnosti

750,-€

Popis nehnuteľnosti

Modern, bright and spacious 3-room/2-bedroom, 2-balcony apartment in a new construction on Fatranská 1/C, Košice. The apartment is located 5 minutes walking distance from Faculty of Medicine UPJS and in a convenient distance from the city centre. It is situated on the 1st floor, has 74 m2 and is fully furnished with modern-design furniture. It comprises open plan living room with a kitchen, 1 double bedroom, 1 single bedroom and a bathroom. In the rent is also included 1 indoor garage space and a cellar.
The monthly rent is 750 EUR, including all the charges for energy, TV and Internet. In addition to the monthly rent a 2-months deposit needs to paid at the beginning of the contract.
Equipment: electric and microwave oven, dishwasher, induction cooktop, coffee machine, washing machine, TV, Wifi Internet connection in all rooms, indoor garage space, cellar
——————————————————————————————————————————————-
Ponúkam na prenájom 3-izbový kompletne zariadený byt v novostavbe Nová Terasa, ulica Fatranská 1/C. Rozloha bytu je 74 m2, pozostáva z veľkej moderne zariadenej obývačky s kuchyňou a dvoch spální, jedna s manželskou dvoj-posteľou a jedna s jednou posteľou. K bytu patrí aj vnútorné garážové státie a komora. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží, má vysoké okná, je veľmi svetlý a má aj dva balkóny.
Cena bytu je 750 EUR vrátane energií, internetu a TV. Súčasťou prvej splátky je aj 2-mesačný depozit.
Vybavenie: elektrická a mikrovlnná rúra, umývačka riadu, indukčná varná doska, kávovar, práčka, televízor, Wifi pripojenie na Internet vo všetkých izbách, garážové státie, komora

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice