PREDANÉ

Na predaj zariadený 3 izbový byt s vlastným dvorom v širšom centre KE

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

3-izbový byt

výmera

110 m²

lokalita

košice - júh

cena nehnuteľnosti

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Na predaj priestranný 3 izbový byt v novoskolaudovanej budove s pasívnym certifikátom a vlastným dvorom na rohu Kupeckého ulici a Skladnej, len 10 min. peši do centra mesta.

3D prehliadku si môžete pozrieť na tomto odkaze a prejsť sa po byte – https://my.matterport.com/show/?m=hdFonCWHwWs&fbclid=IwAR0UI8ycXTqhjo-XDcdEi-epeweo7hoQLuXoQxicEM1EW5U241OywVMaZTE
Opis bytu
Byt sa nachádza v objekte s len 3 bytmi a pozostáva zo vstupnej chodby, 2 samostatných spálni a priestranného šatníka. Veľkorysá obývacia izba spolu s kuchyňou a jedálenským kútom. Byt má samostatnú kúpelňu s vaňou a prchovým kútom.. Vykurovanie v byte je zabezpečené podlahovým kúrením, spoločný plynový kotol je v kotolni a solárnými panelmi ktoré zabezpečujú maximálnu úsporu nákladov. K bytu patrí aj predzáhradka na vlastnom dvore s výmerou 100 m2

Opis objektu
Celá nehnuteľnosť pozostáva len z 3 bytov so samostatným pozemkom a garážou, v ktorej je možnosť dokúpiť si parkovacie miesto. Nehnuteľnosť prešla kolaudáciou 12/2019.

Material
Obvodové murivo tvorí tehla so zateplením s minerálnou vlnou. Okná sú hlinikoplast v antracitovej farbe, ktorá ladí s fasádou budovy.

Lokalita
Kľudná lokalita ulice Kuepckého a Skladnej v ktorej sa nachádzajú väčšinou len rodinné domy. Blízko do centra mesta, rovnako aj na zastávku MHD. V blízkosti sú potraviny, škola, škôlka ale aj kaviareň a reštaurácie.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice