PREDANÉ

Na predaj rodinný dom vo Veľkých Ozorovciach – PREDANÝ

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

Rodinný dom

výmera

2305 m²

lokalita

Veľké Ozorovce

cena nehnuteľnosti

35.000,-€

Popis nehnuteľnosti

PREDANÝ
Chcete dom na víkendy alebo na celoročné bývanie? Exkluzívne Vám ponúkame starší, 6 – izbový, rodinný dom s veľkým pozemkom v centre zemplínskej obce Veľké Ozorovce. Táto malebná dedina so 764 obyvateľmi leží pod úpätím Slanských vrchov. Ide v poradí o druhú obec za okresom Košice – okolie. Vzhľadom k tomu, že obec je vzdialená od Košíc 30 km, 17 km od Trebišova a 6 km od Sečoviec, stáva sa čoraz viac miestom života pre obyvateľov z miest, hlavne z Košíc.
Rodinný dom je z roku 1962. Napriek tomu, že sa jedná o starší rodinný dom, na vtedajšiu dobu mal atypický moderný tvar. Je úplne v pôvodnom stave, nutná kompletná rekonštrukcia – podľa predstáv budúceho majiteľa. Je súčasťou rozsiahleho pozemku o výmere 2.305 m2, z čoho zastavaná plocha domu je 262 m2. Možnosť využitia domu aj ako dvojgeneračný. Orientácia domu je V/Z.
K domu vedie asfaltová komunikácia KSK. Kúrenie v dome je ústredné plynové, voda prostredníctvom studne a odpad prostredníctvom žumpy. Súčasťou domu je aj garáž a hospodárske budovy.
Pred domom je okrasná záhradka a za domom je slnečná, mierne svahovitá, záhrada o rozlohe 1.650 m2. Je plná zelene, okrasných kríkov a ovocných stromov. Vzadu na konci záhrady je bránička s východom už iba na záhumnie.

Dispozične riešenie:
A) PRÍZEMIE (je rozdelené na dve časti, ktoré sú prepojené):
1. Ľavá strana domu
– vstupná „L“ chodba – tzv. veranda,
– hala,
– obývačka,
– spálňa,
– kuchyňa,
– špajza,
– kúpeľňa s WC,
– pivnica

2. Pravá strana domu
– dve izby,
– kumbal,
– izba s krbom (otvorený oheň),
– WC,
– garáž

B) 1. NADZEMNÉ PODLAŽIE
– izba s východom na veľkú terasu (možnosť vytvorenia kuchyne – príprava na umývadlo),
– slnečná izba s výhľadom na park obce,
– terasa.

Ak Vám neprešli všetky fotky (fotky z vnútra), pozrite si nehnuteľnosť na našej domovskej stránke: advisorsre.sk.

V obci je dobrá občianska vybavenosť (potraviny, pohostinstvo, MŠ, obecný úrad, pošta, kultúrny dom, rímsko-katolícky kostol, dom smútku, chovný rybník ). V zemplínskej dedinke, plnej zelene, je dostatok kultúrneho a športového vyžitia – detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, v zime klzisko, obecná knižnica, folklórny súbor Doľinka (nie je to chyba, píše sa s „ľ“), dobrovoľný hasičský zbor a dôchodcovský klub. Bližšie informácie si môžete pozrieť na stránke obce.

V kúpnej cene bytu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, poplatky za autorizáciu – overenie podpisov, štandardné podanie návrhov na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.
V prípade vážneho záujmu dohoda na cene istá.

Rodinný dom je kúpou voľný. Uprednostňuje sa klient s hotovosťou.
Odporúčam vidieť.

Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 317 875 – Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová, RSc.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice