Na predaj priestranný rodinný dom v Košiciach

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

Rodinný dom

výmera

234.69 m²

lokalita

Košice - celé mesto

cena nehnuteľnosti

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

H&PARTNERS Realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v tichej časti Šebsatoviec len 11 min od centra mesta ( 7 km )
Rodinný dom vznikol kompletnou rekonštrukciou staršieho domu na pozemku s výmerou 888m2. Prestavba zahŕňala – dobudovanie garáže, ktorá je súčasťou domu. Nová strecha/ kompletná výmena elektrických rozvodov, kúrenia, okien. 4 spálne / 1 obývacia izba s kuchyňou / 3 kúplne / 3x wc / 2 balkón / 1x garáž
*K dispozícií je kompletná architektonická štúdia pre dokončenie

Dispozícia:
Prízemie tvorí garáž o výmere 25,27 m2 s technickou miestnosťou v ktorej je umiestnená technológia kúrenia/vody. Spodné podlažia je doplnené o samotnú izbu s výmerou 14,92 m2, kúpeľňu a wc.

1NP tvorí – zádverie s priestorom pre vstavanú skriňu, obývacia izba s kompletne zariadenou kuchyňou na mieru s kamennou pracovnou doskou a značkou spotrebičov Siemens. Na tomto podlaží nájdete spálňu so šatníkom, kúpeľňu a samostatné wc. Na chodbe je umiestnená vstavaná skriňa pre dostatok úložného miesta.

2NP tvoria dve samostatné podkrovné izby s priznaným drevom, kúpeľňa a wc s východom na balkón s pekným výhľadom.

Materiál:
Dom je postavený z tehly 350 mm.
Okná sú značky SALAMANDER – 6 komorové 3sklo v antracitovej farbe.
Strecha je Falcovaná strešná krytina plechová – LINDAB

Vykurovanie:
Prízemie – podlahové vykurovanie + radiátory 3 panelové

1 NP – podlahové vykurovanie
2 NP – radiátory 3 panelové + rebrinové radiátory vo wc + kúpeľni )

Pozemok:
Dom je situovaný na pozemku s výmerou 888 m2. V zadnej časti domu je príprava miesta pre “gril párty”, táto časť je zastrešená. Za domom je malá “kôlňa” zložená z viacerých častí, čo Vám zabezpečí miesto pre uloženie náradia atď. Nakoľko je dom situovaný v prednej časti, v zadnej sa Vám zmestí bazén.

Inžinierske siete:
V dome je zapojená elektrina, obecný vodovod + ( do garáže je privedená voda do studne, čo ponúka možnosť odstaviť obecnú vodu a využívať len pitnú vodu zo studne ), kanalizácia.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice