NA PREDAJ POZEMOK NA VÝSTAVBU DOMU

Základné informácie

TYP

Objekt

výmera

0 m²

lokalita

Košice - Západ

cena nehnuteľnosti

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v oblasti Čičky (mestská časť Košice – Západ, severne od sídliska KVP). Celková výmera pozemku je 1471 m2, na ktorom je naprojektovaná výstavba dvoch domov. Predmetom predaja je pozemok o výmere 723 m2. V súčasnosti sa čaká na vydanie právoplatného stavebného povolenia na výstavbu dvoch domov v zmysle platných územno-plánovacích regulatívov. Na pozemku je vybudované odberné miesto pre verejný vodovod a elektrinu. Odkanalizovanie objektov bude do žumpy. Na pozemku je naprojektovaný jednopodlažný dom s obytným podkrovím.
Dispozičné riešenie je nasledovné: Hlavný vstup do domu je na prízemí zo západnej strany domu. Zádverie ako ústredný komunikačný uzol zabezpečuje prístup do technickej miestnosti, kúpeľne/práčovne, obývacej miestnosti a ku schodisku vedúcemu do podkrovia. Vo východnej polovici prízemia sa nachádza obytný priestor tvorený spojenou bývačkou, jedálňou a kuchyňou. V tesnom dotyku s kuchyňou sa nachádza špajza umiestnená pod schodami. V podkroví sa nachádza dvojica detských izieb, kúpeľňa a rodičovská spálňa s menším šatníkom. Všetky miesnosti sú prístupné z chodby. Pod hrebeňom strechy sa nachádza menšia povala ktorá bude slúžiť ako odkladací priestor. Celková úžitková plocha navrhovaného domu je 106,1 m2.

Predajná cena pozemku je 200,- €/m2. Súčasťou predajnej ceny pozemku bude právoplatne vydané stavebné povolenie s projektovou dokumentáciou, podiel na prístupovej komunikácii.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice