PREDANÉ

Na predaj pozemok na výstavbu RD – KE, Myslava- PREDANÝ

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

Pozemky - bývanie

výmera

663 m²

lokalita

Košice - mestská časť Myslava

cena nehnuteľnosti

132.600,-€

Popis nehnuteľnosti

PREDANÝ

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj posledný voľný pozemok od fyzickej osoby – na výstavbu rodinného domu v Košiciach – MČ Myslava, v novovzniknutej lokalite „VILLAPARK“ Myslava – Na kope VIII.

Pozemok má aj stavebné povolenie, čiže sa vyhnete časovo náročným “papierovačkam”. Pozemok je oplotený. Momentálne na pozemku sa nachádza stavebný materiál, ktorý predajom bude odstránený.

Ide o tichú lokalitu s pocitom súkromia a dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Pozemok je obdĺžnikového tvaru (dĺžka pozemku: 39 m, šírka pozemku 17 m) o výmere 663 m2. Orientácia pozemku: V/Z.

Pozemok má všetky inžinierske siete (prípojka plynu, elektriny, vody a odpad).

Ak hľadáte pozemok pre svoj rodinný dom v Košiciach, pre Vás a vašu rodinu, Villapark je určený práve Vám.

Táto oblasť je známa zástavbou praktických radových domov.

Prístup k novovybudovaným domom je zabezpečený cestnými komunikáciami ulicami Na Kope a Ku Bangortu. V blízkosti sú zastávky mestskej hromadnej dopravy na neďalekom sídlisku KVP, ako aj verejnej dopravy (SAD aj MHD) priamo v mestskej časti Košice – Myslava.

Jednoduché napojenie na všetky dopravné uzly, ako aj vonkajší obchvat, zabezpečí rýchle a bezproblémové spojenie Vášho domova s centrom mesta, letiskom, železničnou a autobusovou stanicou, všetkými rýchlostnými komunikáciami a výpadovkami z Košíc.

Výnimočnosť lokality dáva bohatý priestor športovaniu a relaxu v prírode. V blízkom okolí sa nachádza prírodný les s vyznačenými cyklotrasami a turistickými chodníkmi vedúcimi k obľúbeným turistickým lokalitám, ako sú Klatovianka, Horný Bankov, Lajoška, či rekreačným oblastiam vodná nádrž Bukovec, Jahodná, Zlatá Idka, či Kojšova hoľa.

Kúpna cena pozemku je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov, návrh na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis a vrátane provízie pre RK.

Odporúčam vidieť.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. č. 0903 317 875 – Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová, RSc..

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice