PREDANÉ

Na predaj pozemky na výstavbu domov v Obci Drienovec – PREDANÉ

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

Pozemky - bývanie

výmera

1551 m²

lokalita

Drienovec

cena nehnuteľnosti

25.665,-€/m2

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte bývanie v lone prírody, lesa a pritom v blízkosti dediny? Exkluzívne Vám ponúkame na predaj posledné dva pozemky v Obci Drienovec, okres Košice – okolie. Ide o pozemky s nádherným výhľadom na okolitú prírodu o celkovej rozlohe 3.139,0 m2, konkrétne s rozlohou 1.588,0 a 1.551,0 m2.

Pozemok o rozlohe 1551 m2 -PREDANÝ

Tieto pozemky sú situované v blízkosti lesa, na miernom svahu, na okraji obce, čím ponúkajú budúcemu majiteľovi absolútne súkromie.

Na pozemku je elektrina a studňa. Plyn, vodovod, kanalizácia sa nachádzajú v dostupnej vzdialenosti.

Obec sa nachádza 30 km od Košíc, na hlavnom ťahu smer Moldava n/B. Názov tejto obce je odvodený z názvu lesnej plodiny „drienka“, ktorú je v tejto oblasti. V blízkosti obce sa nachádza Drienovecká jaskyňa a Drienovecké kúpele, ktoré ponúkajú wellness s bazénom a viacerými saunami. Okolie poskytuje skvelé možnosti na cykloturistiku alebo turistiku v národnom parku Slovenský kras.

V obci je kompletná občianska vybavenosť (základná škola s multifunkčným ihriskom, materská škola, obecný úrad, zariadenie pre seniorov, kostoly, dom smútku, obchody, pošta).

Odporúčam vidieť.
Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti na nižšie uvedenom tel. č. – Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice