PREDANÉ

Predané – Na predaj novostavba rodinného domu v obci Ďurďošík

Základné informácie

TYP

Rodinný dom

výmera

101 m²

lokalita

Košice - celé mesto

cena nehnuteľnosti

235.000,-€

od 1 176.79€ / mesiac Kalkulácia hypotéky

Popis nehnuteľnosti

Jaroslava Grešová a H&PARTNERS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu “bungalov” v obci Ďurďošík, len 15 km od Košíc. Dom sa predáva v štádiu holodom s možnosťou dokončiť do štandardu.
*Vzorový dom je dokončený dizajnérskym štúdiom.

Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 800 m2 s celkovou zastavanou plochou 125 m2 + 25 m2 terasa, úžitková plocha domu je 101m2.

Dispozícia domu: Dom pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kuchyne so špajzou, obývacej izby, z ktorej máte výstup na terasu (južná strana), 3 samostatných izieb, veľkej kúpeľne a WC, technickej miestnosti.

Vyhotovenie domu: Dom je postavený z Porfixu hrúbky 300 mm, zateplený polystyrénom 150 mm, v celom dome je vodovodné podlahové vykurovanie. Zloženie strechy plech – väzníkový krov

IS: Voda, elektrina, kanalizácia

Lokalita: Ďurďošík je krásnou obcou, ktorá je vzdialená len 15 km od Košíc. Výhodou je dobré napojenie na diaľnicu. V obci sa nachádza materská škola, potraviny.

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.
Nehnuteľnosť je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžeme.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice