PREDANÉ

Na PREDAJ budova na podnikanie v KE , Južn. trieda – PREDANÉ

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

Budova

výmera

492 m²

lokalita

Košice - mestská časť Juh

cena nehnuteľnosti

395.000,-€

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ

Exkluzívne, iba u nás, ponúkame na PREDAJ budovu na podnikanie v Košiciach, ul. Južná trieda, blízko do centra mesta. Ide o viacúčelový objekt s vlastným parkovaním, ktorý je momentálne využívaný na prenájom kancelárií a aj skladovacích priestorov, s perspektívou ďalšieho rôznorodého využitia nielen na kancelárie, ale aj napr. zdravotnícke stredisko, sídlo firiem, showroom atď. Momentálne budova je prenajatá.
Budova sa nachádza v atraktívnej a žiadanej lokalite mesta Košice, s kompletnou občianskou vybavenosťou, s výbornou dostupnosťou MHD, električiek, s priamym prístupom z hlavnej cesty – z Južnej triedy.

Zastavaná plocha budovy je 349 m2 + vlastný pozemok 346 m2. Vstup na pozemok je uzatvorený. Budova je dvojpodlažná. K dispozícii sú priestory s celkovou úžitkovou plochou nehnuteľnosti: 492 m2. (prízemie: 349 m2, z toho: kancelárske priestory o rozlohe 143 .m2, hala o rozlohe 206 m2), 1. podlažie – kancelárske priestory: 143 m2). Celá budova je zrekonštruovaná, zateplená, fasádna omietka, plastové okná, vstupné dvere a interiérové dvere, rozvody vody, elektriny a kúrenia, špeciálne stenové vykurovanie a chladenie – s prípravou na tepelné čerpadlo, na prízemí liata podlaha a špeciálny strop, podlahy, kúpeľne, sanita, drevené schody, ALARM, kamerový systém.
Dispozičné riešenie:

Prízemie:
– priestranná vstupná hala – momentálne využívaná na recepciu,
– presklená reprezentatívna rokovacia miestnosť (vhodná aj na rôzne školenia),
– samostatná kancelária,
– chodba so vstavanými skriňami,
– kuchynka, resp. denná miestnosť, s kuchynskou linkou,
– 2 WC s umývadlom,
– sklad

Na prízemí sa nachádza aj hala so samostatným vstupom o rozlohe 206 m2, s možnosťou vstupu aj nákladného auta, nakoľko plechové dvere majú rozmery: 3,4 m x 3,4 m.
Vzhľadom na dostatočnú výšku haly sa tu pre budúceho majiteľa načrtá aj možnosť rozdelenia haly (horizontálne) na dve časti, s tým, že spodná časť by bola zachovaná hala ako napr. ďalší sklad a na vrchu by vznikli kancelárie.

1.poschodie:
– 6 x kancelárie,
– 2x samostatné WC s umývadlom,
– sprchovacím kút + umývadlo,

Cena je bez DPH.
V kúpnej cene podnikateľského objektu sú zahrnuté aj poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov, kolky za štandardné návrhy na vklad kúpnych zmlúv do katastra) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Odporúčam vidieť.
Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na nižšie uvedenom tel. č. 0903 317 875 – Vaša realitná maklérka Renáta Kalaninová

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice