PREDANÉ

Na predaj 3 izbový tehlový byt v širšom centre KE

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

3-izbový byt

výmera

65 m²

lokalita

Košice - Staré Mesto

cena nehnuteľnosti

161.990,-€

Popis nehnuteľnosti

Matúš Mathis a H&PARTNERS Realitná kancelária Vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt na ulici Československej armády 10 v širšom centre Košíc. Byt sa nachádza na 5/5 podlaží v tehlovom bytovom dome.

Dispozícia bytu:
Byt pozostáva z vstupnej chodby, v ktorej sa nachádza šatníková skriňa pre dostatok úložného priestoru. Z chodby je vstup do priestrannej kúpeľne s rohovou vaňou a rovnako do samostatného WC. Obývacia izba je dostatočne veľká, aby sa tam zmestil aj jedálenský stôl. Byt tvorí aj samostatná kuchyňa s kompletným vybavením. Veľká spálňa so šatníkovou skriňou je jedna z mnohých výhod tohto bytu. Druhá izba môže byť využívaná, ako detská izba, hosťovská izba, alebo pracovňa s východom na veľkú loggiu.

Rekonštrukcia:
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2014. V rámci ktorej boli vymenené plastové okná, elektrické rozvody, stierky, podlahy, kúpeľňa a wc.

Bytový dom:
Bytový dom sa nachádza na Ulici Československej armády 10, tvorí ho 5 podlaží. V rámci rekonštrukcie sa vymenila vstupná brána, ako aj výťah + strecha.

Lokalita:
Ulica Československej armády 10 nachádzajúca sa v širšom centre Košíc poskytuje maximálny komfort. V blízkosti je zastávka MHD – do 50m. Ani do potravín to nebudete mať ďaleko. Výhodou je skvelé napojenie na všetky smery, či už sa potrebujete dostať na diaľnicu, alebo budete chcieť tráviť čas v centre mesta.

K bytu je možné dokúpiť radovú garáž, nachádzajúcu sa hneď za bytovým domom. Je zateplená, bez elektriny ( s možnosťou napojenia )

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice