PREDANÉ

Na predaj 2 izbový byt na síd. Terasa ( Košice )

kontakt na makléra

Základné informácie

TYP

2-izbový byt

výmera

51 m²

lokalita

Košice - Západ

cena nehnuteľnosti

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária H&PARTNERS Vám ponúka na predaj 2 izbový byt na 6 poschodí bez balkóna.

Opis bytu:
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciu, ktorá zahŕňala – výmenu plastových okien, murovanie jádra a výmena elektrických rozvodov v okolí jádra. V byte sú vymenené stúpačky.

Dispozícia bytu:
Byt pozostáva zo vstupnej chodby v ktorej sa nachádza šatníková stena, kúpelne s rohovou vaňou a WC, samostatnej kuchyne s kompletným zariadenám, 2 nepriechodných izieb a 1 špajze – nachádza sa priamo v byte. Rozloha bytu je 51 m2. Obývacia izba má rozlohu 16,3 m2. Spálňa má rozlohu 11,8 m2.

Bytový dom:
Bytový dom je zateplený, po rekonštrukcií vchodu a vynoveniu výťahov. Bytový dom má plánovanú dorábku balkónov.

Orientácia bytu:
Orientácia bytu je severo/východná – preč od hlavnej cesty, takže nebudete mať problém s prehrievaním bytu, ktorým sa vyznačuje južná a západná orientácia, hlukom z cesty.

Lokalita:
V blízkosti bytu sa nachádza všetká občianská vybavenosť. V bezprostrednej blízkosti je OC Galéria, potraviny, školy, škôlky a rovnako aj zastávaka MHD. Parkovanie je zabezpečené verejným parkoviskom zo zadnej strany bytového domu. Vzhľadom na polohu bytového domu získate skvelé dopravné napojenie.

V cene bytu sú zahrnuté kompletné právne služby advokáta, ako aj všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľností. V prípade záujmu vieme poskytnúť aj hypotekárne poradenstvo pre úspešnú kúpu bytu.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice