Na predaj 1-izbový apartmán v Rezidencii Cassovar II

Základné informácie

TYP

1-izbový byt

výmera

45.7 m²

lokalita

Košice - Staré Mesto

cena nehnuteľnosti

146.300,-€

od 732.61€ / mesiac Kalkulácia hypotéky

Popis nehnuteľnosti

Jaroslava Grešová a H&Partners vám ponúka na predaj 1-izbový apartmán v Rezidencii Cassovar II.

Rezidencia ponúka pestrú škálu bývania od menších apartmánov, 2-izbových a 3-izbových bytov aj možnosti vytvorenia 4 a viac izbových bytových jednotiek a penthausov na najvyššom podlaží.

Celková výmera ponúkaného apartmánu je 45,7 m2 (z toho loggia má 7,57 m2) a je orientovaný na severnú stranu. Apartmán sa nachádza na 4.NP. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, kúpeľne s toaletou.
Cena apartmánu vo vyhotovení štandard je 146.300,- eur. K apartmánu je možné dokúpiť parkovacie státie a pivničnú kobku.
Predpokladaný termín odovzdania 12/2025.

POLOHA
Rezidencia Cassovar II. sa nachádza v geometrickom strede mesta Košíc. Má ideálnu pešiu dostupnosť do centra mesta o čom svedčí aj výhľad priamo na Dom Svätej Alžbety. Blízka dostupnosť dopravných uzlov pri zimnom štadióne s križovatkou tak električkovej ako i autobusovej dopravy vo vzdialenosti cca 5 minút. V obdobnej vzdialenosti sa nachádza fakultná nemocnica Košice a nákupné centrum Galéria.
BYTY A APARTMÁNY SÚ DOKONČENÉ V ŠTANDARDE
Všetky byty budú dokončené už v štandarde, t.z. v každom byte/apartmáne budú obklady, dlažby a sanita v kúpeľniach a toaletách, podlahy vo všetkých miestnostiach a interiérové dvere. Budúci majitelia bytov sa tak vyhnú diskomfortu súvisiaceho s dokončovaním bytov ako je to pri iných projektoch kde sa predávajú len holobyty.
SLUŽBY a OBCHODY PRIAMO V OBJEKTE CASSOVARU
Bežné starosti a nákupy si obyvateľ rezidencie zrealizuje za pár minút priamo v budove rezidencie, nakoľko jej súčasťou je aj nákupná galéria, v ktorej budúci obyvatelia nájdu kaviarne, kvalitné potraviny, špičkové wellness centrum, výdajné miesto Alza, lekáreň, ordinácie lekárov, kaderníctvo, kozmetický salón, rôzne obchody a doplnkové služby.
PODZEMNÉ GARÁŽE
Súčasťou Rezidencie Cassovar II. sú dvojpodlažné podzemné garáže, vďaka ktorým sa klient suchou nohou dostane do bytu a ktoré zabezpečia nielen ochranu motorového vozidla ale aj ochranu pred poveternostnými vplyvmi.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžeme.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0901 770 333

navštívte nás

žriedlová 11, košice