Exkluzívne na predaj 5-izbový byt na ul. Milosrdenstva v Košiciach

Základné informácie

TYP

5 a viac izbový byt

výmera

133 m²

lokalita

Košice - Juh

cena nehnuteľnosti

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 5-izbový byt s dvoma balkónmi a veľkou pivnicou nachádzajúci sa na ulici Milosrdenstva v Košiciach. Táto lokalita je veľmi atraktívna vzhľadom na blízkosť od historického centra mesta, občianskej vybavenosti, vynikajúcej dopravnej dostupnosti. Byt vznikol spojením pôvodného 4-izbového a 1-izbového bytu podľa predstáv súčasných majiteľov. Byt má úžitkovú plochu 133 m2 bez balkónov a dispozične pozostáva z:
– predsiene so vstavanými skriňami
– samostatnej toalety,
– priestrannej obývačky s východom na veľký balkón
– spálne so šatníkom, ktorý v prípade potreby je možné zmeniť na menšiu kúpeľňu prislúchajúcu k spálni. Zo spálne je taktiež možné vyjsť na veľký balkón
– plne vybavenej samostatnej kuchyne s ostrovčekom a jedálenskou časťou a menším zasklenným balkónom slúžiacim v súčasnosti ako komora,
– troch obytných izieb, pričom jedna z izieb je prechodová,
– kúpeľne s rohovou vaňou a travertínovým umývadom. Navyše v kúpeľni je denné svetlo)
Väčší balkón má rozmery 6 x 1,5 m, menší balkón je zasklenný a má rozmery cca 2 x 1,5 m. K bytu prináleží aj veľká pivnica o rozlohe cca 30 m2, nachádzajúca sa pod bytom, kde sú umiestnené rozvody kúrenia a vody, plus plynový kotol patriaci k bytu.

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí a vďaka vyšším stropom je nádherne presvetlený. K bytu prináležia dva balkóny, jeden veľký pozdĺžne sa tiahnúci s obývacou izbou a spálňou a druhý pri kuchyni, ktorý je prerobený na špajzu. Balkóny sú z vonkajšej strany zabezpečené a je z nich výhľad na predzáhradku patriacu k bytovému domu. Byt bol zrekonštruovaný v roku 2010 (nová elektroinštalácia, rozvody vody, nové platové okná, bezpečnostné dvere) Spálňa, obývačka a jedná obytná miestnosť orientovaná na juh sú vybavené klimatizačnými jednotkami. Byt má vlastný plynový kotol, bytový dom je tehlový a nachádza sa v ňom len 8 bytov. Mesačné náklady na bývanie sú nízke. Pred bytovým domom je predzáhradka. Parkovanie je možné vo dvore pred bytovým domom.
Ak Vás táto ponuka zaujala radi Vám sprostredkujeme obhliadku nehnuteľnosti.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice