DVA RODINNÉ DOMY PRI KOŠICIACH VHODNÉ AKO DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE ALEBO BÝVANIE A PODNIKANIE

Základné informácie

TYP

Rodinný dom

výmera

290 m²

lokalita

Košice - celé mesto

cena nehnuteľnosti

Cena v RK

Popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj dva rodinné domy ideálne určené pre model dvojgeneračného bývania alebo kombinácie bývania a vlastného podnikania.
Domy sa nachádzajú v obci Baška časť Maša (pred Nižným Klatovom) vzdialené len 10 km od centra Košíc. Jedná sa o dva bungalovy s celkovým spoločným pozemkom o výmere 1 776 m2. Oba domy sú situované ďalej od hlavnej cesty, čo umocňuje oázu kľudu a pokoja pre ich obyvateľov. K domom vedie vlastná prístupová komunikácia. Pred domom je vydláždené parkovisko pre 4 autá.
Rozľahlý slnečný pozemok ponúka súkromie a rôzne možnosti využitia pre obyvateľov oboch domov: zeleň, športové možnosti pre deti (badminton, basketbal, futbal), pre milovníkov – záhradkárov vyvýšené záhony na pestovanie zeleniny, ovocné stromy a kríky. Veľkým benefitom je vonkajší bazén s rozmermi 8 x 3 x 1,5 m, kde je v lete možné osviežiť sa a zaplávať si. S rodinnou a priateľmi môžete vvužívať prekrytú terasu na spoločné posedenia, obedy, grilovanie. Priamo zo záhrady sa dostanete do lesa, odkiaľ sa môžete napojiť na cyklotrasy vedúce na Bankov, Bukovec, Jahodná alebo sa poprechádzať.

PRVÝ BUNGALOV má úžitkovú plochu 210 m2 a svojim interiérom osloví milovníkov vzdušných a čistých línií. Majitelia domu si dali záležať na každom jeho detaile.
Pri vstupe do domu je priestranný šatník a samostatná miestnosť slúžiaca ako botník s úložnými priestormi. Celá denná časť domu pozostávajúca z obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou je nádherne presvetlená vďaka veľkým preskleniam pozdĺž celej steny (s východom na terasu) a poskytuje tak nádherný výhľad do záhrady a na okolitú prírodu. V obývačke je krb, vďaka ktorému počas zimných mesiacov si vytvoríte príjemnú atmosféru. Vedľa obývačky sa nachádza jedna obytná miestnosť s vlastnou kúpeľňou so sprchou a umývadlom. Následne pozdĺžnou chodbou sa dostanete k technickej miestnosti, ktorá zároveň slúži aj ako práčovňa. Vedľa nej sa nachádza ešte jedna miestnosť, ktorá môže slúžiť napríklad ako pracovňa. Na konci chodby sa nachádza veľkoryso riešená spálňa s veľkým šatníkom. K spálni patrí vlastná, priestorovo nadštandardná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, WC a umývadlom.
Dom disponuje dvojgarážou s priestrannými skladovacími priestormi. V tejto časti domu sa nachádza aj technická miestnosť, ďalej fínska sauna s elektrickou pecou a oddychovou zónou so sprchou, umývadlom a WC a jedna miestnosť so samostatným vstupom zvonku, pôvodne plánovaná pre účely masáží.
Tento rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2013 a je postavený z tehál o hrúbke 38 cm, s 12 cm zateplením kvôli čo najlepšej možnej úspore energií. Euro okná sú drevené s izolačným trojsklom. V troch miestnostiach je príprava na osadenie klimatizácie. Na streche je použitá plechová falcovaná strecha RUUKI. Vykurovanie je riešené cez plynový kotol so zásobníkom na ohrev vody. V celom dome je teplovodné podlahové vykurovanie. Energetická trieda domu ,,B,,

DRUHÝ BUNGALOV má úžitkovú plochu 80 m2 a je riešený ako 3-izbový. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby s odkladacím priestorom/šatníkom, obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľne s WC a spálne. V dome je podlahové kúrenie.

Zdrojom pitnej vody pre oba domy je vŕtaná studňa s hĺbkou 13 metrov a je zachytený mimoriadne výdatný prameň, podľa rozborov kojeneckej vody a je riadená frekvenčným meničom pre vždy rovnaký tlak. V tomto prípade ste úplne sebestačný, čo sa týka spotreby a kvality vody.
Odpad je riešený certifikovanou a skolaudovanou čističkou odpadových vôd, ktorej kapacita je 6-8 osôb.
Internetové pripojenie – optický kábel, elektrická energia 220/380V

Ak Vás táto ponuka zaujala, radi Vám umožníme obhliadku nehnuteľností a poskytneme všetky ďalšie informácie.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice