3 izbový byt na predaj v Rezidencii CASSOVAR II

Základné informácie

TYP

3-izbový byt

výmera

92.54 m²

lokalita

Košice - Staré Mesto

cena nehnuteľnosti

299.400,-€

od 1 499.28€ / mesiac Kalkulácia hypotéky

Popis nehnuteľnosti

Emma Knoteková a H&Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Rezidencii Cassovar II.

Rezidencia ponúka pestrú škálu bývania od menších apartmánov, 2-izbových a 3-izbových bytov, ale aj možnosť pre vytvorenie 4 a viac izbových bytových jednotiek prípadne penthausu na najvyššom podlaží.

Celková výmera bytu je 92,54m2 (z toho loggia má výmeru 15,24m2). Byt sa nachádza na 5NP. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, dvoma samostatnými izbami, kúpeľňou a samostatnej toalety. Cena tohto bytu v štandarde je 299.400eur s možnosťou dokúpenia pivničnej kobky a vonkajšieho prípadne vnútorného garážového státia.

Predpokladaný termín dokončenia 12/2025.

POLOHA
Rezidencia Cassovar II. sa nachádza v geometrickom strede mesta Košíc. Má ideálnu pešiu dostupnosť do centra mesta o čom svedčí aj výhľad priamo na Dom Svätej Alžbety. Blízka dostupnosť dopravných uzlov pri zimnom štadióne s križovatkou tak električkovej ako i autobusovej dopravy vo vzdialenosti cirka 5 minút.
V obdobnej vzdialenosti sa nachádza fakultná nemocnica Košice a nákupné centrum Aupark, prípadne Galéria.

BYTY SÚ DOKONČENÉ V ŠTANDARDE
Všetky byty budú dokončené už v štandarde, t.z. v každom byte/apartmáne budú obklady, dlažby a sanita v kúpeľniach a toaletách, podlahy vo všetkých miestnostiach a interiérové dvere. Budúci majitelia bytov sa tak vyhnú diskomfortu súvisiacemu s dokončovaním bytov.

SLUŽBY a OBCHODY PRIAMO V OBJEKTE
Bežné starosti ako nákup si klienti zrealizujú za pár minút priamo v budove, nakoľko je súčasťou aj nákupná galéria, v ktorej klienti nájdu kaviarne, kvalitné potraviny, špičkové wellness centrum, výdajné miesto Alza, lekáreň, ordinácie lekárov, kaderníctvo, kozmetický salón, rôzne obchody a rôzne služby.

PODZEMNÉ GARÁŽE
Súčasťou Rezidencie Cassovar II. sú aj dvojpodlažné podzemné garáže s parkovacími státiami. Pomocou spoločných chodieb sa klienti dostanú až priamo k bytom. Výhodou nie je len zabezpečenie motorových vozidiel, ale aj samotných klientov.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžeme.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, telefonicky, prípadne e-mailom.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0901 770 333

navštívte nás

žriedlová 11, košice