1 izbový Apartmán na predaj v Rezidencii CASSOVAR II.

Základné informácie

TYP

Rekreačný apartmán

výmera

45.7 m²

lokalita

Košice - Staré Mesto

cena nehnuteľnosti

146.300,-€

od 732.61€ / mesiac Kalkulácia hypotéky

Popis nehnuteľnosti

Emma Knoteková a H&Partners vám ponúka na predaj 1-izbový apartmán v Rezidencii Cassovar II.

Rezidencia ponúka pestrú škálu bývania od menších apartmánov, 2-izbových a 3-izbových bytov, ale aj možnosť pre vytvorenie 4 a viac izbových bytových jednotiek prípadne penthausu na najvyššom podlaží.

Celková výmera apartmánu je 45,7m2 (z toho loggia má výmeru 7,32m2). Apartmán je orientovaný na severnú stranu a byt sa nachádza na 4NP. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, kúpeľňou a toalety. Cena tohto apartmánu v štandarde je 146.300eur s možnosťou dokúpenia pivničnej kobky a vonkajšieho prípadne vnútorného garážového státia.

Predpokladaný termín dokončenia 12/2025.

POLOHA
Rezidencia Cassovar II. sa nachádza v geometrickom strede mesta Košíc. Má ideálnu pešiu dostupnosť do centra mesta o čom svedčí aj výhľad priamo na Dom Svätej Alžbety. Blízka dostupnosť dopravných uzlov pri zimnom štadióne s križovatkou tak električkovej ako i autobusovej dopravy vo vzdialenosti cirka 5 minút.
V obdobnej vzdialenosti sa nachádza fakultná nemocnica Košice a nákupné centrum Aupark, prípadne Galéria.

BYTY SÚ DOKONČENÉ V ŠTANDARDE
Všetky byty budú dokončené už v štandarde, t.z. v každom byte/apartmáne budú obklady, dlažby a sanita v kúpeľniach a toaletách, podlahy vo všetkých miestnostiach a interiérové dvere. Budúci majitelia bytov sa tak vyhnú diskomfortu súvisiacemu s dokončovaním bytov.

SLUŽBY a OBCHODY PRIAMO V OBJEKTE
Bežné starosti ako nákup si klienti zrealizujú za pár minút priamo v budove, nakoľko je súčasťou aj nákupná galéria, v ktorej klienti nájdu kaviarne, kvalitné potraviny, špičkové wellness centrum, výdajné miesto Alza, lekáreň, ordinácie lekárov, kaderníctvo, kozmetický salón, rôzne obchody a rôzne služby.

PODZEMNÉ GARÁŽE
Súčasťou Rezidencie Cassovar II. sú aj dvojpodlažné podzemné garáže s parkovacími státiami. Pomocou spoločných chodieb sa klienti dostanú až priamo k bytom. Výhodou nie je len zabezpečenie motorových vozidiel, ale aj samotných klientov.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžeme.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, telefonicky, prípadne e-mailom.

Fotogaléria

Lokalita

zavolajte nám

0901 770 333

navštívte nás

žriedlová 11, košice