O nás

O REALITNEJ KANCELÁRII

H&PARTNERS je realitnou kanceláriou s dlhoročnými skúsenosťami. Na trhu pôsobíme od roku 2015 a našim lokálnym zameraním v rámci Východného Slovenska sú mestá Košice, Prešov a Vysoké Tatry.

Ponúkame realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností, avšak našou špecializáciou je exkluzívny predaj developerských projektov rezidenčných nehnuteľností, v čom sme najúspešnejšia kancelária na košickom realitnom trhu.

Počas posledných 3 rokov sa nám podarilo predať nehnuteľnosti v celkovom objeme presahujúcom 41,3 mil. Eur, čo zahŕňalo 343 obchodných transakcií.

Našim cieľom je neustály progres v realitných službách. Vďaka profesionálnemu tímu realitných maklérov a spolupracovníkov poskytujeme najvyššiu úroveň realitných služieb.

Pre našich klientov sme PARTNEROM, ktorý ich zastupuje a sprevádza častokrát v najväčšej transakcii ich života. Pri každom predaji /kúpe nehnuteľností robíme vždy viac, ako sa od nás očakáva, či už sa jedná o predaj malého bytu alebo developerského projektu. To nás odlišuje a radí medzi najväčšie lokálne realitné kancelárie v rámci Východného Slovenska, v mestách: Košice, Prešov a Vysoké Tatry..

vízia a hodnoty

Vízia

“Sme najväčší lokálny partner pri predaji novostavieb v Košiciach a Prešove”

Misia

“Neustály progres v realitných službách”

Hodnoty

  • Tímovosť
  • Profesionalita
  • Partnerstvo
  • Napredovanie.

MÍĽNIKY REALITNEJ KANCELÁRIE

h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry 2018 OTVORENIE
POBOČKY V PREŠOVE
H&PARTNERS arrow_forward_ios arrow_back_ios
Byty Duo Prešov 2019 PREDAJ 4 DEVELOPERSKÝCH
PROJEKTOV
H&PARTNERS arrow_forward_ios arrow_back_ios
h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry 2020 HODNOTA PREDANÝCH
NEHNUTEĽNOSTÍ
ZA VIAC AKO 31 MIL. € arrow_forward_ios arrow_back_ios
h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry 2020 ÚSPEŠNÝ
REBRANDING
H&PARTNERS arrow_forward_ios arrow_back_ios

NÁŠ TÍM

ING. EMÍLIA HANČOVÁ MBA

MIROSLAVA OZIMANIČOVÁ

MATÚŠ MATHIS

OLIVER FERENCZ

BC. MÁRIA MAČÁKOVÁ

PARTNERI

h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry h&partners realitná kancelária Košice, Prešov, Vysoké Tatry

zavolajte nám

0903 514 462

napíšte nám

info@hpartners.sk

navštívte nás

žriedlová 11, košice